KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15728425
nr 1572 8425
Stig Åsberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 198/310, daterad 1960. Bildmått: 25x17 cm, yttermått inklusive ram: 46x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:51:46
150 kr
250 kr
Stig Åsberg
Läs mer om Stig Åsberg